Kosze na śmieci Brabantia

0
259

Jednym z najczęściej używanych przez nas przedmiotów są kosze bądź pojemniki na śmieci. Możemy je spotkać nie tylko w kuchni, ale praktycznie w dowolnym pomieszczeniu. Wybór odpowiedniego kosza teoretycznie nie powinien być dla nas problemem, lecz duży wybór skutecznie może przysporzyć bólu głowy. Kosze na odpady powinny odznaczać się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Warto również by były estetycznie wykonane oraz pasowały zarówno rozmiarami jak i kolorystyką do naszego wnętrza. Dzisiaj zaprezentujemy kosze wyprodukowane przez holenderską firmę Brabantia, której produkty charakteryzują się połączeniem wygody, pojemności użytkowej z nowoczesnym, atrakcyjnym stylem. Poniżej przedstawiamy najciekawsze modele.


 

Brabantia NewIcon

Kosze pedałowe NewIcon dostępne w pojemnościach: 3, 5, 12, 20 i 30 litrów. to z pewność zachowanie estetyki w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja łącząca elegancję z funkcjonalnością oferuje do wyboru wiele różnorodnych kolorów oraz rozmiarów, co pozwala dopasować pojemnik do każdego pomieszczenia w zależności od naszych potrzeb. Kosz posiada mechanizm pedałowy, który działa bardzo sprawnie, płynnie i cicho. Przy jego pomocy otwiera się pokrywa, która zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz pojemnika. Kosze wykonane są ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo oraz z elementów z tworzywa sztucznego. Podłoże produktu jest antypoślizgowe, aby zabezpieczyć przed rysowaniem podłoża na którym jest umieszczony oraz niepożądanym przesuwaniem. W środku umieszczone jest wiaderko, które ułatwia opróżnianie kosza i zachowanie higieny oraz czystości.

Brabantia Bo Touch Bin

Kosze na śmieci Touch Bin z pokrywą otwieraną lekkim dotknięciem dłoni. Wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu – kosze stworzone dla miłośników aranżacji wnętrz. Wyposażone cztery, regulowanej długości nogi zaopatrzone w podkładki zabezpieczające przed ślizganiem się. Rozmiary od XS do XXL – do domów, biur, restauracji, hoteli i miejsc publicznych. Dostępne w różnych konfiguracjach pozwalają na dopasowanie do naszych potrzeb. Modele z dwoma lub trzema komorami umożliwiające segregację odpadów oraz łatwą wymiana worków. Otwór wrzutowy – ułatwia wyrzucanie dużych odpadów, minimalizując możliwość pobrudzenia kosza. Wykonane ze stali nierdzewnej – z wykończeniem błyszczącym, matowym, z powłoką nie zostawiającą odcisków palców i w różnych kolorach.

Brabantia Bo Pedal Bin

Model Bo Pedal Bin wyposażony jest w dwie komory o pojemności 11 i 23 litrów.
Ułatwia to segregowanie śmieci bez konieczności posiadania kilku koszy w domu.
Wyjmowane wkłady sprawiają że wyjmowanie i opróżnianie odpadów nigdy nie było łatwiejsze. Kosz Brabantia posiada antypoślizgowe podkładki, które zapobiegają przemieszczeniu się oraz rysowaniu podłogi podczas jego korzystania. Stabilna konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, a sam kosz wykonany w całości z materiałów najwyższej klasy.

 


 

Przedstawione pojemniki Brabantia odznaczają się funkcjonalnością, estetycznym wykonaniem i wygodą użytkowania. Duży wybór pozwala na dopasowanie zarówno rozmiaru jak i kolorystyki do naszego wnętrza. Użyteczna opcja łatwego segregowania. Produkty charakteryzują się połączeniem wygody, pojemności użytkowej z nowoczesnym, atrakcyjnym stylem pasującym do wnętrz dowolnego pomieszczenia.

Worki na śmieci do koszów firmy Brabantia dostępne są tutaj: https://kuchniasklep.pl/brabantia-worki-na-smieci-rozmiar-g-30l-40szt-p-1817.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here