Pojemniki Brabantia

0
477

Do sporządzania posiłków potrzebujemy odpowiednich składników czy też przypraw. Często posiadamy ich tak wiele, że ciężko znaleźć dla nich miejsce oraz odpowiednie warunki do przechowywania. Warto wtedy zaopatrzyć się w estetyczne pojemniki, znakomicie sprawdzające się do umieszczenia wielu artykułów spożywczych takich jak kasze, cukier, makarony, mąka czy też ulubione przekąski. Tak przechowywane produkty na dłużej zachowują swój smak, zapach oraz pozostają świeże.


 

Pojemniki metalowe

Pojemniki metalowe firmy Brabantia wykonane z lakierowanej stali nierdzewnej charakteryzują się dużą pojemnością oraz ogromna funkcjonalnością która pozwoli nam na umieszczenie w nim nawet do jednego kilograma cukru czy też 500 gram kawy. Dzięki zapachoszczelnej, zamykanej pokrywie nasze artykuły spożywcze będą dłużej świeże. Zależnie od naszych preferencji czy też układu szafek możemy wybrać wygodniejsze rozwiązanie. Okienko z antystatycznego plastiku zapobiegającego przyklejaniu się do niego żywności, umieszczone z boku pozwalające na bieżąco kontrolować poziom zawartości lub z okienkiem w pokrywie, taka opcja będzie idealne do głębokich szuflad kuchennych. Dodatkowo, gdy wybierzemy taki pojemnik, nasza kuchnia zyska elegancki, element dekoracyjny i zastąpi tradycyjne foliowe czy też papierowe torebki.

Pojemniki szklane

Pojemniki szklane świetnie sprawdzą się do przechowywania wielu artykułów spożywczych takich jak kasze, cukier, makarony, mąka czy też ulubione przekąski. Szczelną przykrywka umożliwia też umieszczenie w nich także marynat i sosów. , Dzięki pokrywie przechowywane produkty na dłużej pozostają świeże oraz zachowają swój smak i zapach. Dużą zaletą jest możliwość wyboru pojemnika o pojemności odpowiadającej naszym potrzebom. W ofercie marki znajdziemy rozmiary: 0.3 L, 0.6 L, 1.1 L oraz 1.9 L. Każdy z nich został wyposażony w zakrętkę z systemem modułowym co oznacza tą samą szerokość przez co możemy je stabilnie na sobie postawić. Ciekawym wyborem jest pojemnik z wbudowaną miarką umożliwiającą nam dokładne odmierzanie porcji składników. Pojemniki możemy również myć w zmywarce.

Pojemniki plastikowe

Seria pojemników wykonanych z bardzo wysokiej jakości transparentnego tworzywa, dzięki któremu zawartość jest bez problemu widoczna z każdej perspektywy. Ergonomiczny kształtem ułatwia chwycenie pojemnika. Górna część pojemnika otoczona jest silikonową uszczelką, która chroni przed wilgocią przechowywane produkty. Pokrywa pojemnika pełni jednocześnie rolę precyzyjnej miarki do odmierzania potrzebnej ilość produktu. Pomoże także w mądry sposób odmierzać porcje tak, aby nie doszło do marnowania żywności. Pojemniki są łatwe w czyszczeniu, nie mają przeciwwskazań by były używane w zmywarce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here