Świece WoodWick

0
620
swiece-woodwick

Bez wątpienia najwięcej świec palimy jesienią i zimą. To właśnie wtedy, gdy na dworze wcześnie zapada zmrok sięgamy po świece zapachowe. Pozwalają one na jeszcze większy relaks i odpoczynek po ciężkim dniu. Seria produktów WoodWick wykonana jest w 100% z wosków roślinnych, dzięki temu świece zapachowe są naturalne. Rzeczą, która pozwala wyróżnić świece WoodWick na tle innych produktów jest drewniany knot. Podczas palenia możemy usłyszeć dźwięk strzelającego drewna – zupełnie jak w kominku. Poniżej przedstawiamy najlepsze zapachy


WoodWick HeartWick

To seria produktów różniąca się od pozostałych głównie wyglądem. Knot w świecach Heartwick jest bardzo długi, co podczas zapalenia powoduje szeroki, falujący płomień. Efekt przypomina wręcz ogień z kominka. W ofercie dostępnych jest wiele zapachów, które pozwolą bez problemu wybrać ten odpowiedni dla siebie. Czas palenia świec WoodWick HeartWick wynosi 60 godzin.

WoodWick świece klasyczne

Szeroka gama zapachów, która dostępna jest w różnych wariantach objętościowych. W sprzedaży dostępne są świece z czasem palenia 40,100 oraz 175 godzin. Z całej puli dostępnych aromatów możemy wybrać ten odpowiedni dla nas. Warto też wybierać zapach pod aktualnie panującą porę roku. Pozwoli to nam na zrelaksowanie się w odpowiedniej atmosferze zabarwianej świecami WoodWick.

WoodWick Trilogy

To kompozycja trzech aromatów i kolorów połączona w jedność i umieszczona w jednym wysokim słoiku. Każda ze świec z serii Trilogy posiada wyjątkową kompozycję wosków, które podczas topienia ingerują w panujący w pomieszczeniu zapach.


Luksusowe świece WoodWick przypadną do gustu każdemu. To również idealny pomysł na prezent. Jednak sam producent zaleca odpowiednie ich palenie. Warto przestrzegać podstawowych zasad, żeby cieszyć się świecą długo i móc w jej otoczeniu spędzać miło czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here